.
۱۳۹۷/۰۴/۱۹

​معاون استاندار خراسان رضوی :

۲۴هزار میلیارد ریال اعتبارات سفر رئیس جمهوری طی سه سال ابلاغ می شود

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری اعلام کرد : اعتبارات دومین سفر سفراستانی دکتر روحانی به استانی طی سال های۹۷ تا ۹۹ ابلاغ می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ،محمد مقدوری در جلسه هماهنگی جذب اعتبارات ابلاغ بخشی از این اعتبارات ظرف سال جاری و قسمتی دیگر در سال های 98 و 99 تامین شده وتخصیص می یابد.
وی با اشاره به وضعیت جذب اعتبارات اسنادی سال96 دستگاه های اجرایی هم توضیح داد : ازمجموع 24 هزار و 940 میلیارد ریال اعتبارات مصوب سفر بخشی از منابع عمومی دولت و 3520میلیاردریال آن ازصندوق توسعه ملی تخصیص می یابد.
مقدوری درباره جذب اعتبارات اسنادی سال 96 که آخرین مهلت جذب آن پایان ماه جاری است , اعلام کرد : هر چند بیشتراعتبارات جذب شده و اکثر قریب به اتفاق دستگاه های اجرایی ، مشکل جدی برای جذب مابقی اعتبارات تا مهلت پیش بینی شده ندارند اما لازم است مدیران دستگاه های اجرایی تمام تلاش خود را به کارگیرند تا در این خصوص با بازگشت اعتبار مواجه نشوند..
وی عنوان کرد : دستگاه هایی که نتوانند به موقع و به طورکامل اعتبارات خود را جذب کنند در تخصیص اعتبارات 97 اولویت پایین تری برای تخصیص اعتبار خواهند داشت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان