.
۱۳۹۸/۰۱/۲۸

استاندار خراسان رضوی:

نگاه تبعیض آمیز به مردان نداریم/بانوان کارآفرین معین اقتصادی بخشی از حاشیه شهر مشهد می‌شوند

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه نگاه تبعیض آمیز به مردان نداریم، گفت: شبکه ای از بانوان کارآفرین به عنوان معین اقتصاد مقاومتی بخشی از حاشیه شهر مشهد انتخاب می شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در نشست با بانوان فعال عرصه اقتصادی که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: در تلاش هستیم که با اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، روش جدیدی از مدیریت را در خراسان رضوی کلید بزنیم.
وی افزود: بسیاری از بانوان در صورت فراگیری آموزش های لازم می توانند در عرصه های مختلف اقتصادی نقش آفرین باشند و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و موسسات آموزشی غیردولتی در این زمینه می توانند موثر واقع شوند.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه ما نگاه تبعیض آمیز به مردان نداریم لذا در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی از ظرفیت بانوان استفاده خواهیم کرد، ادامه داد: شبکه ای از بانوان کارآفرین مسئولیت معین اقتصاد مقاومتی بخشی از حاشیه شهر مشهد را برعهده می گیرند و در این راستا معاونت اقتصادی استانداری خراسان رضوی باید طرح آن را تدوین کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی هم در ادامه این نشست، با بیان اینکه برای جلب مشارکت بانوان در عرصه های اقتصادی آمادگی داریم، گفت: در شرایط جنگ اقتصادی امروز،نباید این باور اشتباه در بانوان وجود داشته باشد که از توان آنان در مقابله با دشمن کمتر استفاده می شود.
حسن جعفری افزود: اگر یکی از مناطق طرح مثلث توسعه اقتصادی به بانوان فعال در عرصه کارآفرینی واگذار شود، قطعا بانوان در بین دیگر معین های اقتصاد مقاومتی الگویی بی بدیل خواهند شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته، مسئولیت برخی از مناطق استان در مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به بانوان کارآفرین واگذار می شود و تفاهم نامه های آن به زودی منعقد خواهد شد.
علی رسولیان افزود: آن دسته از بانوان فعال در عرصه اقتصادی که متقاضی مشارکت در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی باشند، می توانند برای انجام وظایف مشخص شده در تفاهم نامه ها، به معین های اقتصاد مقاومتی کمک کنند.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان